A
a
WORD Elbląg
KONTAKT

WORD w Elblągu wsparł organizatorów III Biegu Copernicusa we Fromborku. To impreza popularyzująca, nie tylko piękno miasta Frombork, ale przede wszystkim aktywny i  zdrowy sposób spędzania wolnego czasu.

Pogoda dopisała, dla uczestników biegu przygotowaliśmy symulator zderzeń oraz rowerowy tor przeszkód, na którym najmłodsi mogli sprawdzić swoje umiejętności jazdy na rowerze. W nagrodę za najlepszy przejazd po przygotowanych przeszkodach czekały nagrody, kamizelki odblaskowe i różne odblaski. 

WORD Olsztyn dołączył się z symulatorem dachowania.

III Bieg Copernicusa w Fromborku to ważny punkt na mapie wytrawnych maratończyków, uczestników  największych światowych maratonów, w tym tych z Bostonu i Londynu.

To ważne  przedsięwzięcie, w którym Klub Sportowy Zalew wsparło mnóstwo instytucji i wolontariuszy. A trud wszystkich  uczestników nagrodzili medalami i statuetkami włodarze Miasta i Gminy Frombork, burmistrz pan Zbigniewowi Pietkiewiczowi wraz z zastępcą panem Damianem Kraśniewskim, Poseł na Sejm pan Zbigniew Ziejewski, Pan Zygmunt Kiersz Dyrektor WORD w Elblągu oraz pani Prezes KS Zalew Magda Rogaczewska.

Gratulujemy organizatorom świetnie przygotowanej imprezy, a wszystkim uczestnikom życzymy zdrowia i najlepszych rekordów sportowych